
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Szürke |
Funkciók | |
| Grill funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 94 135 Ft
További Maxima termékek: Maxima Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Szürke |
Funkciók | |
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
Méretek | |
| Szélesség | 520 mm |
| Magasság | 212 mm |
| Mélység | 364 mm |
| Tömeg | 18 kg |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Igen |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.