
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 30 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 78 965 Ft
További CASO Design termékek: CASO Design Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 30 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Van |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Grill-teljesítmény | 1100 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek | |
| Szélesség | 540 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Tömeg | 18.6 kg |
| Forgótányér átmérője | 31.5 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.