

OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 127 cm |
| Képátló (inch) | 50 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 239 955 Ft
További Philips termékek: Philips LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 127 cm |
| Képátló (inch) | 50 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Vezeték nélküli szabványok | Wi-Fi Direct |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
| USB-ről lejátszható formátumok | Mpeg Mkv JPEG Mp3 Feliratkezelés |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 111.2 cm |
| Magasság (talppal) | 64.7 cm |
| Tömeg (talppal) | 11.3 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 65 W |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.