
Az ár csak a kezdet. Kattints és fedezd fel a különbséget!


36 éve a szakmában! Személyes átvétel: 18 (+2) üzletünkben!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Budapesti szaküzletünkben is átvehető. Árajánlat készítés.
| Típus | Gázkazán |
| Kondenzációs | Igen |
| Teljesítmény | 100 kW |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete | 82 °C |
Méretek | |
| Szélesség | 465 mm |
| Magasság | 888 mm |
| Mélység | 585 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 657 299 Ft
További Ariston termékek: Ariston Kazán
| Típus | Gázkazán |
| Kondenzációs | Igen |
| Teljesítmény | 100 kW |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete | 82 °C |
Méretek | |
| Szélesség | 465 mm |
| Magasság | 888 mm |
| Mélység | 585 mm |
| Tömeg | 83 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.