

10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 250 g |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 1400 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 162 239 Ft
További Gaggia termékek: Gaggia Automata kávéfőző
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 250 g |
| Víztartály kapacitása | 1.2 l |
| Teljesítmény | 1400 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 256 x 315 x 447 mm |
| Tömeg | 8.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.