
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 180 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 246 890 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Hűtőszekrény, hűtőgép
A 6.Érzék Precision Control technológia biztosítja a hőmérséklet és a páratartalom folyamatos ellenőrzését valós időben, azonnal reagálva az ingadozásokra és gyorsan alkalmazkodik a megfelelő feltételekhez az élelmiszer-tároláshoz mind a hűtőben, mind a fagyasztóban. Az élelmiszerek, gyümölcsök és zöldségek hosszabb ideig frissek maradnak, színüket, tápanyagukat megtartják, és semmi sem megy kárba.
A Dual No Frost a piacon egyedülálló technológia. Két független No Frost rendszer garantálja az ideális élelmiszertárolási körülményeket és a hűtőszekrény használatával kapcsolatos legnagyobb kényelmet. Hűtőszekrényben a No Frost automatikusan beállítja a páratartalom és a hőmérséklet optimális szintjét a termékek lehűtéséhez és a kiszáradás megakadályozásához. A fagyasztóban megszűnik a jég felhalmozódása, így nem kell időt szánnia a leolvasztáshoz.
A 6.Érzék kompresszorra vonatkozó további garanciával biztos lehet abban, hogy a hűtőszekrény megbízhatóan fog működni.
A bevásárlások után segítségére lehet a gyorshűtés funkció, mely garantálja az élelmiszerek hosszabb frissességét, köszönhetően annak, hogy sokkal rövidebb idő alatt helyreállítja a hűtőszekrény belsejében lévő optimális hőmérsékletet.
Kényelmes helyhasználat a hűtőszekrényben. Használja ki a legkényesebb ételek tárolási lehetőségeit az ajtón lévő polcokon is, ennek köszönhetően további helyet nyerhet a belső térben.
Egy újonnan kialakított palacktartó, amely egy polc hátsó részébe van beépítve. Ez lehetővé teszi a palackok biztonságos tárolását vagy a hely normál polcként történő felhasználását. Mozgatható, bármely polcra helyezhető.
Adjon karaktert konyhájának! Az időtlen design és a fém burkolatok modern és elegáns megjelenést adnak.
Adjon karaktert konyhájának! Az időtlen design és a fém burkolatok modern és elegáns megjelenést adnak.
A hűtőszekrény tökéletesen illeszkedik a konyhájába az ajtóba épített krómozott fogantyúknak köszönhetően. Ez a megoldás nagyon kényelmes és praktikus.
Az energiatakarékos LED-ek egyenletes fényt biztosítanak a hűtőszekrény belső terében, így könnyebb megtalálni a keresett terméket.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 180 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Magasság | 201.1 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
| Tömeg | 86 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 251 liter |
| Nettó fagyasztótér | 97 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 13 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.