

| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Side-by-side |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 320 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 314 909 Ft
További Toshiba termékek: Toshiba Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Side-by-side |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 320 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 6 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek | |
| Szélesség | 91 cm |
| Magasság | 177.5 cm |
| Mélység | 70 cm |
| Tömeg | 107 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 371 liter |
| Nettó fagyasztótér | 197 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 12 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Van |
| Jégadagoló | Van |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 38 dB |
| Szín | Sötétszürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.