
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 199 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 133 491 Ft
További MPM termékek: MPM Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 199 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Funkciók | |
| No Frost | Nem |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
Méretek | |
| Szélesség | 54 cm |
| Magasság | 142 cm |
| Mélység | 56 cm |
| Tömeg | 41 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 145 liter |
| Nettó fagyasztótér | 52 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2.4 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 8 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.