
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.



| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Side-by-side |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 280 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 510 190 Ft
További LG termékek: LG Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Side-by-side |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 280 kWh/év |
| Klíma osztály | T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek | |
| Szélesség | 91.3 cm |
| Magasság | 179 cm |
| Mélység | 73.5 cm |
| Tömeg | 132 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 416 liter |
| Nettó fagyasztótér | 219 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 12 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Van |
| Jégadagoló | Van |
| Ajtórekeszek száma | 7 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.