


Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Éves energiafogyasztás | 178 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 433 581 Ft
További Bosch termékek: Bosch Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Éves energiafogyasztás | 178 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek | |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 203 cm |
| Mélység | 66.7 cm |
| Tömeg | 87.9 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 311 liter |
| Nettó fagyasztótér | 129 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 11 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 18 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.