
VALÓDI KÉSZLET, gyors kiszállítás, több mint 20 éve a piacon

Hatalmas készlet, gyors szállítás, kártyás fizetés
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Minden Benzinmotoros fűnyíróhoz AJÁNDÉK
| Típus | Elektromos fűnyíró |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Vágószélesség | 46 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 80mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 65 L |
| Tömeg | 29.7 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 117 208 Ft
További AL-KO termékek: AL-KO Fűnyíró
| Típus | Elektromos fűnyíró |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Vágószélesség | 46 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 80mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 65 L |
| Tömeg | 29.7 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.