

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Onikuma 2 + 1 Akció!
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 85 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 90 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 6 999 Ft
További OTL TECHNOLOGIES termékek: OTL TECHNOLOGIES Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 85 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 90 cm |
| Mikrofon | Nincs |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 88 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.