
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
Vásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | USB |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 110 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 190 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 5 189 Ft
További Media-Tech termékek: Media-Tech Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | USB |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 110 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 190 cm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 125 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
