
PRO PARTNER
PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Kompatibilis bajonettek | Canon bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 5 312 790 Ft
További Canon termékek: Canon Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Canon bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 200 - 400 mm |
| Legszűkebb blende | f/32 |
| Legnagyobb blende | f/4 |
| Objektív felépítése | 25/20 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 9 |
| Maximális nagyítás | 0.15 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 200 cm |
| Napellenző | Van |
Méretek | |
| Átmérő | 128 mm |
| Hosszúság | 366 mm |
| Tömeg | 3620 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.