

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Stratocaster/Superstrat |
| Balkezes/Jobbkezes | Jobbkezes |
| Húrok száma | 6 db |
| Menzúra | 648 mm |
| Rádiusz | 13.7" |
| Test | Éger |
| Nyak | Juhar |
| Fogólap | Rózsafa |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 125 900 Ft
További Yamaha termékek: Yamaha Elektromos gitár
| Típus | Stratocaster/Superstrat |
| Balkezes/Jobbkezes | Jobbkezes |
| Húrok száma | 6 db |
| Menzúra | 648 mm |
| Rádiusz | 13.7" |
| Test | Éger |
| Nyak | Juhar |
| Fogólap | Rózsafa |
| Hangszedő | Humbucker |
| Tok | Nincs |
| Szín | Barna |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.