
HIVATALOS PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás MILC és DSLR géphez!

| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 43.6 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Sony E |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 959 890 Ft
További Sony termékek: Sony Digitális fényképezőgép
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 43.6 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Sony E |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 32000 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 7952 x 5304 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 10 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | XAVC S, AVCHD |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Tematikus programok | Normál, Élénk, Semleges, Tiszta, Mély, Fényes, Portré, Tájkép, Naplemente, Éjszakai, Őszi levelek, Fekete-fehér, Szépia, Stílus doboz (1-6) |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
| Valós idejű hisztogram | Van |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Van |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1440000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC Memory Stick |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 126.9 mm |
| Magasság | 95.6 mm |
| Vastagság | 73.7 mm |
| Tömeg | 657 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | BIONZ X |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.