| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3 inch |
| Pixelek száma | 16 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 5 x |
| Digitális zoom | 7.2 x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 153 990 Ft
További Ricoh termékek: Ricoh Digitális fényképezőgép
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3 inch |
| Pixelek száma | 16 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 5 x |
| Digitális zoom | 7.2 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 25 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 5 mm |
| Optika fényerő | f/3.5 - 5.5 |
| Ekvivalens gyújtótávolság (35mm) | 28 - 140 mm |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 4 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/4000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 125 - 6400 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Auto fókusz |
| Minimális távolság Makro módban | 1 cm |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Van |
| Vaku hatótávolság | 0.2 - 5.5 m |
| Vakupapucs | Nincs |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
| Képstabilizátor | Van |
| Képstabilizátor típusa | Elektronikus |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 pixel |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 2.7 inch |
| LCD felbontása | 230000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Nincs |
Adathordozó | |
| Belső memória | 68 MB |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 122.5 mm |
| Magasság | 61.5 mm |
| Vastagság | 29.5 mm |
| Tömeg | 193 g |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Nincs |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Igen |
| Kereső | Nincs |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.