

| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | APS-C |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 26.1 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Fujifilm X |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 499 999 Ft
További Fujifilm termékek: Fujifilm Digitális fényképezőgép
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | APS-C |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 26.1 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Fujifilm X |
| Tartozék objektív | Tartozék objektív nélkül |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/4000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 80 - 51200 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Felnyitható vaku |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Nincs |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 6240 x 4160 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | P (AE program) / A (rekesz-előválasztás AE) / S (Zársebesség-előválasztás AE) / M (kézi expozíció) |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 6240 x 4160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1840000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 127.7 mm |
| Magasság | 85.1 mm |
| Vastagság | 65.4 mm |
| Tömeg | 410 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | X Processor 5 |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Állványcsatlakozó | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.