| Típus | Kompakt |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/3 inch |
| Pixelek száma | 12.1 MPx |
| Optika | |
| Optikai Zoom | 9.6 x |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 0.03 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 89 999 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális fényképezőgép
Meglátni. Felvenni. Megörökíteni
PowerShot ZOOM. Ezzel a zsebméretű, a szemlencsés távcsövekhez hasonló kialakítású superzoom fényképezőgéppel állóképeket és videófelvételeket is készíthetsz a 3 lépéses zoommal. Mivel rendkívül kompakt és könnyű, ideális madárfigyeléshez, utazáshoz, sporthoz vagy családi programokhoz – és szépen elfér a tenyeredben. Fehér és fekete színben kapható.
Kerülj közelebb a családi kalandok során vagy a vadvilág megörökítésekor. A nagyszerű optikai nagyítást kínáló 3 lépéses zoommal még a távoli pillanatokat is rögzítheted.
Felvételkészítés Full HD-ben vagy nagyszerű 12 megapixeles állóképek készítése a beépített optikai képstabilizátornak köszönhetően, amely a nagy fényerejű 2,36 MP-es képkereső révén csökkenti a szem fáradását.
Kis méretének, az USB-C-s töltésnek és a bőséges üzemidőnek köszönhetően ideális arra, hogy a zsebedben vagy a csuklódon tartva rögzítsd a családi pillanatokat vagy a vadvilág eseményeit, amelyekről nem akarsz lemaradni.
A kényelem érdekében a teljesen automata üzemmódnak köszönhetően a fényképezőgép lenyűgöző egyszerűséggel terjeszti ki a látókört. A világos keresőn keresztül mindent tisztán láthatsz, az egyszerű menüben pedig könnyedén módosíthatod az alapbeállításokat.
Oszd meg az élő nézetet a fényképezőgépről, és mentsd el az emlékeket a Canon Camera Connect alkalmazással. Továbbá csatlakozz a Wi-Fi-hez, és lásd el képeidet helyadatokkal a Bluetooth®4-on keresztül okostelefonodon.
| Típus | Kompakt |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/3 inch |
| Pixelek száma | 12.1 MPx |
| Optika | |
| Optikai Zoom | 9.6 x |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 0.03 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | |
| Spot fénymérés | |
| Mátrix fénymérés | |
| Középre súlyozott fénymérés | |
| Digitális ESP | |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 3200 |
| Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Auto fókusz |
| AF segédfény | |
| Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | |
| Vörösszemhatás-csökkentés | |
| Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
| Maximális képfelbontás | 4000 x 3000 pixel |
| Képstabilizátor | |
| Sorozatfelvétel | |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 10 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | |
| Videó | |
| Videofelvétel | |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MP4 |
| Funkciók | |
| Közvetlen nyomtatás | |
| Valós idejű hisztogram | |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| Kihajtható kijelző | |
| Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | |
| Csatlakozók | |
| USB | |
| AV kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| Méretek | |
| Szélesség | 103.2 mm |
| Magasság | 50.8 mm |
| Vastagság | 33.4 mm |
| Tömeg | 145 g |
| További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | DIGIC 8 |
| Wi-Fi | |
| 3D fényképezőgép | |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | |
| Kereső | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.