
HIVATALOS PARTNER

PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1 inch |
| Pixelek száma | 20.9 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 4.2 x |
| Digitális zoom | 4 x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 429 890 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális fényképezőgép
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1 inch |
| Pixelek száma | 20.9 MPx |
Optika | |
| Optikai Zoom | 4.2 x |
| Digitális zoom | 4 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 36.8 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 8.8 mm |
| Optika fényerő | f/1.8 - 2.8 |
| Ekvivalens gyújtótávolság (35mm) | 24 - 100 mm |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/2000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Nincs |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 125 - 12800 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| Minimális távolság Makro módban | 5 cm |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Felnyitható vaku |
| Vaku hatótávolság | 7 m |
| Vakupapucs | Nincs |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 5472 x 3648 pixel |
| Képstabilizátor | Van |
| Képstabilizátor típusa | Optikai |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 20 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MPEG-4 AVC/H.264 |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Van |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Van |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1040000 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 105.5 mm |
| Magasság | 60.9 mm |
| Vastagság | 41.4 mm |
| Tömeg | 304 g |
További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | DIGIC 8 |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Nincs |
| Állványcsatlakozó | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.