


Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
| Típus | Tükörreflexes (DSLR) |
| Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | APS-C |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 24.7 MPx |
| Optika | |
| Objektív foglalat | EF/EF-S |
| Tartozék objektív | 18-55 IS II |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 171 621 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális fényképezőgép
Egyszerű történetmesélés DSLR géppel
Készítsen egyszerűen, még kedvezőtlen fényviszonyok között is részletgazdag, DSLR-minőségű képeket és mozifilmhatású Full HD videókat a 24,1 megapixeles EOS 2000D fényképezőgéppel. Ossza meg azonnal és készítsen felvételeket távolról Wi-Fi*, NFC** és a Canon Camera Connect alkalmazás segítségével.
Kiváló fényképek, mozifilmhatású videók
Válts át a 24,1 megapixeles érzékelőre, amelynek felülete 19-szer nagyobb, mint számos okostelefon*** érzékelőjének területe, és a háttér csodálatos elhomályosításával örökítsd meg történeteidet még kedvezőtlen fényviszonyok között is.
Kreativitás erőfeszítés nélkül
Legyen részed élőképes felvételkészítésben a Kreatív automatika móddal, és adj egyedi árnyalatokat fényképeidnek a Kreatív szűrőkkel. Csak célozz és fotózz, az Intelligens jelenetválasztó automatika nagyszerű eredményeket biztosít.
Keltsd életre a mindennapi pillanatokat a EOS 2000D fényképezőgéppel
Alkoss a spontán pillanatokból kreatív videókat Full HD minőségben, vagy örökítsd meg mindennapjaid fontos pillanatait a Video-pillanatkép funkcióval.
Magabiztos felvételkészítés
A precíz autofókusznak, a 3,0 kép/mp-es sebességnek és a DIGIC 4+ feldolgozásnak köszönhetően pontosan úgy rögzítheted a pillanatot, ahogyan látod azt. Az optikai keresővel és a 7,5 cm-es LCD képernyővel könnyedén, intuitív módon komponálhatod meg felvételeidet.
Egyszerű megosztás, távvezérelt felvételkészítés
Történeteidet azonnal továbbíthatod okoseszközödre, megoszthatod a közösségi médiában vagy feltöltheted a felhőbe, illetve távolról is készíthetsz felvételt Wi-Fi*, NFC** és a Canon Camera Connect alkalmazás segítségével.
| Típus | Tükörreflexes (DSLR) |
| Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | APS-C |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 24.7 MPx |
| Optika | |
| Objektív foglalat | EF/EF-S |
| Tartozék objektív | 18-55 IS II |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/4000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | |
| Spot fénymérés | |
| Mátrix fénymérés | |
| Középre súlyozott fénymérés | |
| Digitális ESP | |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 6400 |
| Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | |
| Vaku | |
| Beépített vaku | Felugró vaku |
| Vakupapucs | |
| Vörösszemhatás-csökkentés | |
| Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 6000 x 4000 pixel |
| Sorozatfelvétel | |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 3 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | |
| Fényképezési módok | Intelligens jelenetérzékelő automata, Vaku kikapcsolva, Kreatív automatika, Videó, Program AE, záridő-előválasztásos AE, Rekesz-előválasztásos AE, Manuális |
| Videó | |
| Videofelvétel | |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MOV (H.264) |
| Funkciók | |
| Önkioldó | |
| Tematikus programok | Portré, Tájkép, Makró, Sport, Étel, Éjszakai portré |
| Közvetlen nyomtatás | |
| Valós idejű hisztogram | |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 920000 pixel |
| Kihajtható kijelző | |
| Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | |
| Csatlakozók | |
| USB | |
| AV kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| Méretek | |
| Szélesség | 129 mm |
| Magasság | 101.3 mm |
| Vastagság | 77.6 mm |
| Tömeg | 475 g |
| További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | DIGIC 4+ |
| Wi-Fi | |
| 3D fényképezőgép | |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | |
| Kereső | |
| Állványcsatlakozó | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.