
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

HIVATALOS PARTNERAz Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Vásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER| Típus | Asztali |
| Felbontás | 300 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Nincs |
| USB port | Van |
| Soros port | Van |
| Párhuzamos port | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 69 789 Ft
További Brother termékek: Brother Címkézőgép, címkenyomtató, kártyanyomtató
| Típus | Asztali |
| Felbontás | 300 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Nincs |
| USB port | Van |
| Soros port | Van |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Áramellátás | Hálózati adapter |
| Maximális szalagszélesség | 56 mm |
| Nyomtatási sebesség | 152.4 mm/mp |
| Nyomtató méretei | 215 x 172 x 110 mm |
| Nyomtató tömege | 1.34 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.