| Típus | Asztali számítógép |
| Felhasználás célja | Gamer |
Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor órajel | 1800 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 658 440 Ft
További Actina termékek: Actina Számítógép konfiguráció
| Típus | Asztali számítógép |
| Felhasználás célja | Gamer |
Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor órajel | 1800 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 1000 GB |
Csatlakozók | |
| PCI csatlakozók száma | Nincs |
| PCI-Expressz x1 csatlakozók száma | 2 |
| PCI-Expressz x16 csatlakozók száma | 2 |
| SATA | Van |
További tulajdonságok | |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Videókártya típusa | Dedikált |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.