Agent Provocateur Maitresse EDP 50 ml

Agent Provocateur Maitresse EDP 50 ml

11 430 Ft-tól 3 ajánlat
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

Agent Provocateur Maitresse női parfüm (eau de parfum) edp 50ml

11 430 Ft
Raktáron
irány a bolt »
elitparfum.hu
 

Agent Provocateur Maitresse Eau de Parfum 50ml, női, EDP

11 902 Ft
+ 1 300 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
koku.hu
 

Agent Provocateur Maitresse Eau de Parfum 50 ml

14 600 Ft
+ 1 290 Ft szállítási díj
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
parfumstar.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 11 430 Ft

További termékek a kategóriából

További Agent Provocateur termékek: Agent Provocateur Parfüm

Elizabeth Arden Spiced Green Tea EDP 50 ml Parfüm 8 528 Ft Elizabeth Arden Spiced Green Tea EDP 50 ml Avon Incandessence EDP 50 ml Parfüm 4 580 Ft-tól Avon Incandessence EDP 50 ml Pierre Cardin Pour Femme EDP 50 ml Parfüm 6 150 Ft-tól Pierre Cardin Pour Femme EDP 50 ml Avon Rare Gold EDP 50 ml Parfüm 5 550 Ft-tól Avon Rare Gold EDP 50 ml
Termékleírás
Célcsoport Női
Típus  Eau de parfum (EDP)
Kiszerelés 50 ml
Csomagolás  Eredeti doboz

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

A Maitresse ellenállhatatlan, titkos fegyver, egy édes és szexi illat, ami nem annyira hangsúlyos, és szégyentelen, mint az első AP illat, de mégis csábító és ellenállhatatlan.

 A kompozíció aldehideken alapul. A szenvedélyt a fehér lótuszszirmok, az ylang-ylang és az ibolya adja, ezek vezetnek a parfüm szívéhez, melyet a jázmin, a rózsa és az oshmantus virága tesz édessé. A parfüm alapját az írisz, az ámbra, a pacsuli és a szarvasbőr adja.

A parfüm megalkotója Azzi Glasser.



 

 A márkát a méltán ismert tervezőnő, Vivienne Westwood fia, Joseph Corré és Serena Rees alapította 1994-ben.

Joseph stílusa lázadó, kreatív és merész, nem véletlen tehát, hogy összességében ezek a tulajdonságok jellemzik tehát az Agent Provocateur összes kollekcióját. Joseph köztudottan rendkívül makacs ember is ezek mellett, ezt példázza, hogy a brit királyi család kitüntetését (a divatvilágért tett fáradozásaiért) nem vette át 2007. júniusában – tiltakozásul Tony Blair iraki háborús tevékenysége ellen.

 A nevéhez hűen a márka fő célja, hogy szakítson a brit prüdériával: a csábítás, a vágykeltés, az ösztönök és a nőiesség állnak a középpontban. Reklámjaik provokatívsága sokakat megbotránkoztatott az elmúlt években, ám talán éppen emiatt szerepel számtalan sztár örömmel kampányaikban, mint például Kylie Minogue, Kate Moss és Paris Hilton is.

2000 óta már saját parfümöt, emellett számos kiegészítőt is forgalmaznak, melyek ugyanúgy különlegesek, mint a fehérneműk. Megalakulásuk óta, világszerte már több mint 13 ország olyan nagyvárosaiban forgalmazzák termékeiket, mint például New York, Las Vegas, Los Angeles, Párizs, Bécs vagy Berlin. Az első boltot 1994-ben, London Soho negyedében a Broadwick Street-en nyitották, de parfümjeik világszerte elérhetőek.


Így is ismerheti: MaitresseEDP50ml

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.