ZEISS Loxia 2/50 (Sony E)

ZEISS Loxia 2/50 (Sony E)

375 160 Ft-tól 2 ajánlat
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

ZEISS Loxia 2/50 E-Mount (2103-748)

375 160 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
syntexshop.hu
 

Zeiss Loxia 2/50 objektív Sony E bajonettre (2103-748)

1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!

389 990 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
fotoplus.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 375 160 Ft

További termékek a kategóriából

További ZEISS termékek: ZEISS Fényképezőgép objektív

Nikon AF 50mm f/1.8D (JAA013DA) Fényképezőgép objektív 69 000 Ft-tól Nikon AF 50mm f/1.8D (JAA013DA) Nikon AF-S 50mm f/1.4G (JAA014DA) Fényképezőgép objektív 206 900 Ft-tól Nikon AF-S 50mm f/1.4G (JAA014DA) Canon EF 50mm f/1.2L USM (AC1257B005AA) Fényképezőgép objektív 670 000 Ft-tól Canon EF 50mm f/1.2L USM (AC1257B005AA) ZEISS Planar T* 1.4/50 ZE (Canon) Fényképezőgép objektív 291 700 Ft-tól ZEISS Planar T* 1.4/50 ZE (Canon)
Termékleírás
Kompatibilis bajonettek Sony E bajonett
Objektív típusa Standard objektív
Fix objektív Igen
Zoom objektív Nem
Stabilizátor Nincs

Kompatibilis képérzékelő-formátumok

APS-C képérzékelő formátum  Igen
Full frame (35mm) képérzékelő formátum  Igen
4/3 rendszer képérzékelő formátum  Nem
Középformátumú képérzékelő  Nem
CX képérzékelő formátum  Nem

További tulajdonságok

Gyújtótávolság 50 mm
Legszűkebb blende f/22
Legnagyobb blende f/2
Szűrőméret 52 mm
Objektív felépítése 6/4 lencsetag/csoport
Maximális nagyítás 0.14 x
Legkisebb tárgytávolság 45 cm
Napellenző Van

Méretek

Átmérő 62.1 mm
Hosszúság 59.2 mm
Tömeg 320 g

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Carl Zeiss® 50mm fix gyújtótávolságú objektív Sony E bajonettre / Full-Frame Format Fém váz

A plusz garanciáért ide kattintva regisztráljon a ZEISS hivatalos oldálánAz 50 mm-es objektív volt a legendás fotós Cartier Bresson kedvence. Az ok egyszerű: ez az átfogás egy nagyon természetes perspektívát kínál . Ez a rendkívül kompakt, könnyű lencse kifejezetten Sony α7 fényképezőgépekhez készült. Függetlenül attól, hogy utca fényképezéshez, portréhoz, tájképhez, stb. . használjuk a Loxia 2/50mm objektív a fotós ideális társa. A Loxia lencsék a prémium minőség et képviselik, legyen szó fotó/videózásról. A ZEISS Loxia lencséket kifejezetten Sony α7 szériás kamerákhoz tervezték. Ez azt jelenti, hogy a lehető legjobban kihasználhatják a tükör-nélküli, Full-Frame rendszereket , ugyanakkor a „klasszikus fotózás kreatív lehetőségeit is megadja. A ZEISS Loxia lencsék mindennel rendelkeznek, amire szüksége van a kiváló minőségű videó készítéséhez, mint például az egyedülálló „DeClick funkció a rekesz zökkenőmentes beállításához. „DeClick Funkció
A Loxia lencsének egy teljesen új jellemzője, hogy a nyílás reteszelőszerkezetét „rögzítheti a szerszámmal (mellékelt) és a bajonett felületen lévő beállító csavarral. Ez azt jelenti, hogy a videóalkalmazások esetében a fényképezőgép elhelyezésekor zökkenőmentesen kiküszöbölheti a rekeszérték változását. Ezt a funkciót más videó rendszerekkel is lehet használni, amelyek mérete alkalmassá teszi őket az adaptálásra. Pontos kézi fókusz: A jó ergonómiai kialakítása által különbséget tesz a más típusú gyártok objektíve közül a ZEISS lencsék kiemelkednek a nagy forgási szöggel, ami lehetővé teszi a pontos fókuszt. A változások azonnal láthatók a keresőben. A kiváló minőségű fókuszáló mechanizmus zökkenőmentesen mozog holtjáték nélkül, és ezáltal támogatja az intuitív interakciót a fókusz síkkal kapcsolatban. A pontos gravírozás méterben és lábban van feltüntetve. Gyakorlatilag torzításmentes optika Drámai kilátások és a rendkívüli látószögekből álló nézet - A ZEISS lencsék új kompozíciós lehetőségeket nyitnak meg. A torzítás megzavarná a kompozíciót, mert az egyenes vonalak, amelyek képen megy át a képközponton, görbült formájúak lennének. Ez a bosszantó hatás ennek megfelelően és nagymértékben kompenzálható az összes fókusztávolságon alapuló bonyolult optikai tervezéssel. Kiváló minőségű teljes fém burkolat Az értékét megtartó kézzelfogható minőség az, ami a ZEISS lencséket évtizedes kemény használat után is egyedivé és felülmúlhatatlanná teszi. A precíziós, teljesen fém burkolat, az fém fókusz és rekeszgyűrűk, valamint a fém bajonett és fém szűrőcsavar garantálja a lenyűgöző fényképezési eredményeket. Egy speciális tömítőgyűrű a bajonetten védi a fényképezőgép és az objektív közötti interfészt. Rendkívül kompatibilis A ZEISS Loxia lencsék alkalmasak az E-bajonettel ellátott, Tükör nélküli Sony Alpha kamerákkal való használatra, és a Full-Frame 35 mm-es (24 x 36 mm) méretű érzékelőkhöz optimalizáltak. A ZEISS Loxia lencsékkel a rekesz manuálisan vezérelhető. Ez lehetővé tette a mechanikus rekeszgyűrű úgynevezett DeClick funkciójának integrálását. A kamerák a megfelelő automatikus expozíció-szabályozást (A) és a kézi expozíció-szabályozást (M) tartalmazzák. Termékjellemzők:
  • Gyújtótávolság: 50 mm
  • Rekesz tartomány: f/2-f/22
  • Fókusztartomány: 0,45m-∞
  • Fókuszgyűrű átérője: 62,1 mm
  • Tömege. 320 g
  • Sony E bajonettre
  • Planaroptikai kialakítás
  • ZeissT*tükröződésgátló bevonata
  • Manuális fókusz
  • Kézi rekeszállító gyűrű
  • Fém váz
  • Időjárás álló tömítés
Egyéb jellemzők:Garancia kiterjesztése: A gyári garanciát 3 év-re lehet kiterjeszteni. Ehhez regisztrálni kell a //www. zeiss. com/camera-lenses/en_de/service/product_ registration/europe/hungary. html honlapon.

Így is ismerheti: Loxia 2 50 Sony E, Loxia250SonyE

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.