Viltrox AF 85mm F/2 EVO Nikon Z bajonettes objektív (AF85F2Z)

Viltrox AF 85mm F/2 EVO Nikon Z bajonettes objektív (AF85F2Z)

115 989 Ft Raktáron
Vásárlás az Árukeresőn?
Házhozszállítás: 1 890 Ft
Személyes átvétel: 0 Ft
A termék eladója:
115 989 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

Viltrox AF 85mm F/2 EVO Nikon Z bajonettes objektív (AF85F2Z)

Mi ez?
115 989 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
Termékleírás
Fókusztávolság 85 mm
Bajonett Nikon Z
Blende maximális f/2, minimális f/16
Képformátum lefedés Full-Frame
Látószög 29,09°
Minimális fókusztávolság 0,74 m
Nagyítás 1:7,7 makró arány, 0,13x nagyítás
Optikai kialakítás 10 elem 8 csoportban
Fókusz típus Autofókusz
Képstabilizálás nincs
Szűrőméret 58 mm (elöl)
Méretek Ø69 x H76 mm
Súly 340 g

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

*]:pointer-events-auto [content-visibility:auto] supports-[content-visibility:auto]:[cont ain-intrinsic-size:auto_100lvh] scroll-mt-[calc(var(--header-height)+min (200px, max(70px, 20svh)))]" data-scroll-anchor="true" data-testid="conversation-turn-74" data-turn="assistant" data-turn-id="7e1af60d-15e5-456f-bd4d-54 06d6c674cf" dir="auto" tabindex="-1">A Viltrox AF 85mm f/2 EVO Nikon Z egy gyors, portré hosszúságú fix objektív, amelyet Nikon Z full-frame tükör nélküli kamerákhoz terveztek Z-mount rendszerrel. Gyújtótávolsága és fényerős f/2 rekesze ideálissá teszi természetes perspektívájú, vonzó portrék készítéséhez, sima háttérelválasztással. Masszív anyagokból készült, precíz alumínium ötvözet bajonettel, és támogatja a gyors autofókuszt, valamint a manuális fókusz-override funkciót a teljes kreatív kontroll érdekében. Optikai kialakítása és fejlett bevonatai éles, nagy kontrasztú képeket biztosítanak, miközben ellenállnak a por, víz és ujjlenyomat okozta problémáknak. Főbb jellemzők
  • 85 mm-es fix gyújtótávolság, optimalizálva portrék és középtávú telefotó felvételek készítéséhez full-frame Nikon Z-mount kamerákon.
  • Fényerős f/2 maximális rekesz, kiváló teljesítmény gyenge fényviszonyok között és sekély mélységélesség a téma kiemeléséhez.
  • Optikai kialakítás: 10 lencsetag 8 csoportban, köztük 2 extra alacsony szórású és 2 nagy törésmutatójú elem a kromatikus aberrációk és torzítás minimalizálására.
  • HD nano-multiréteg bevonat a tükröződés és flare csökkentésére, kiegészítve víz- ésszennyeződésálló bevonattal a tartósság növelésére.
  • Halk és pontos STM autofókusz rendszer sima fókuszálással, manuális felülírással a precíz vezérlés érdekében.
  • Precízen megmunkált alumínium ötvözet bajonett a biztonságos és tartós rögzítéshez.
  • 58 mm-es szűrőmenet kompatibilitást biztosít különböző szűrőkkel és kiegészítőkkel.
  • Por- és vízálló kialakítás a nehéz környezetekben való védelemhez.
  • USB-C port a könnyű firmware-frissítésekhez, hogy az objektív mindig optimálisan működjön.
  
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.