| Típus | Gőzállomás |
| Vasalótalp anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1800 ml |
| Teljesítmény | 2700 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 128 614 Ft
További Philips termékek: Philips Vasaló
| Típus | Gőzállomás |
| Vasalótalp anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1800 ml |
| Teljesítmény | 2700 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Van |
| Anti-Drip rendszer | Nincs |
| Automatikus kikapcsolás | Van |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 23.3 x 28.5 x 45.3 cm |
| Tömeg | 800 g |
| Gőzlöket | 520 g/perc |
| Folyamatos gőz | 155 g/perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.