
HIVATALOS PARTNER

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
| Típus | Gőzállomás |
| Vasalótalp anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1500 ml |
| Teljesítmény | 2400 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 54 100 Ft
További Philips termékek: Philips Vasaló
| Típus | Gőzállomás |
| Vasalótalp anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1500 ml |
| Teljesítmény | 2400 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Nincs |
| Anti-Drip rendszer | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Van |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 20 x 37 x 23 cm |
| Tömeg | 3850 g |
| Gőzlöket | 450 g/perc |
| Folyamatos gőz | 120 g/perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.