| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Alumínium |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1200 ml |
| Teljesítmény | 2200 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 534 390 Ft
További Laurastar termékek: Laurastar Vasaló
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Alumínium |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 1200 ml |
| Teljesítmény | 2200 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Nem |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Van |
| Anti-Drip rendszer | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Van |
További tulajdonságok | |
| Tömeg | 19000 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.