
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!

10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Nem |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| WOK égő | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 990 Ft
Helyhiány miatt választottam ezt a terméket, mert a méretei miatt pont befért a régi tűzhelyem helyére! Tetszik hogy vannak állítható lábak, meg va...
Kis méret, állítható lábak.
Azt írták, hogy grill funkciós, de sajnos nem!
További Samus termékek: Samus Tűzhely
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Nem |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| WOK égő | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 52 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Nincs |
| Időzítő | Nincs |
| Sütővilágítás | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 55 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.