
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
| Típus | Kombinált tűzhely |
| Szín | Halványsárga |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 70 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 179 720 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Tűzhely
| Típus | Kombinált tűzhely |
| Szín | Halványsárga |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 70 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Sütőfunkciók | |
| Felső sütés | Nincs |
| Alsó sütés | Nincs |
| Alsó-felső sütés | Van |
| Felső sütés és légkeverés | Nincs |
| Alsó sütés és légkeverés | Nincs |
| Alsó-felső sütés és légkeverés | Van |
| Grill | Van |
| Grill és légkeverés | Van |
| Felolvasztás | Van |
| Melegen tartás | Nincs |
| Forró levegő | Van |
| Forró levegő és alsó sütés | Nincs |
| Pizza funkció | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 59.4 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.