
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!


35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Katalitikus |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Van |
| WOK égő | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 900 Ft
Viszonylag ritka a gáz-hőlégkeveréses funkció (találkoztam gázszere...
Nem tapasztaltam, az alsó résznél a burkolat lemeze és a tálca kap...
További Electrolux termékek: Electrolux Tűzhely
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Katalitikus |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Van |
| WOK égő | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 57 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Nincs |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 87.7 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
