
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!



Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Van |
| Kibővíthető főzőzóna | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 284 905 Ft
További AEG termékek: AEG Tűzhely
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Van |
| Kibővíthető főzőzóna | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 73 liter |
| Vezérlés tipusa | Elektronikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
Sütőfunkciók | |
| Felső sütés | Nincs |
| Alsó sütés | Nincs |
| Alsó-felső sütés | Van |
| Felső sütés és légkeverés | Van |
| Alsó sütés és légkeverés | Nincs |
| Alsó-felső sütés és légkeverés | Nincs |
| Grill | Van |
| Grill és légkeverés | Van |
| Felolvasztás | Nincs |
| Melegen tartás | Nincs |
| Forró levegő | Van |
| Forró levegő és alsó sütés | Van |
| Pizza funkció | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
