| Minimális nagyítás | 10x |
| Maximális nagyítás | 10x |
| Objektív átmérő | 25 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 6 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 109 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla maximum átmérője | 2.5 mm |
| Zoom távcső | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 57 890 Ft
További Meade termékek: Meade Távcső
| Minimális nagyítás | 10x |
| Maximális nagyítás | 10x |
| Objektív átmérő | 25 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 6 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 109 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla maximum átmérője | 2.5 mm |
| Zoom távcső | Nem |
| Monokulár | Nem |
| Spektív | Nem |
| Színházi látcső | Nem |
Méretek | |
| Tömeg | 440 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.