
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.

| Minimális nagyítás | 15x |
| Maximális nagyítás | 15x |
| Objektív átmérő | 70 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 10 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 77 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 4.7 mm |
| Zoom távcső | Nem |
| Monokulár | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 141 529 Ft
További Bresser termékek: Bresser Távcső
| Minimális nagyítás | 15x |
| Maximális nagyítás | 15x |
| Objektív átmérő | 70 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 10 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 77 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 4.7 mm |
| Zoom távcső | Nem |
| Monokulár | Nem |
| Spektív | Nem |
| Színházi látcső | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.