| Hatásos teljesítmény | 700 W |
| Látszólagos teljesítmény | 1000 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Rack |
| Teljesítmény faktor | 0.7 |
| Kimenő maximális feszültség | 280 V |
| Kommunikációs port | USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 399 900 Ft
További APC termékek: APC Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 700 W |
| Látszólagos teljesítmény | 1000 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Rack |
| Teljesítmény faktor | 0.7 |
| Kimenő maximális feszültség | 280 V |
| Kommunikációs port | USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
| Hálózati kártya | Nincs |
| Töltési idő | 3 óra |
| Tömeg | 28.1 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.