| Típus | Filmszkenner |
| Képszenzor | CCD |
| Optikai felbontás | 9600 x 9600 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 940 900 Ft
További Plustek termékek: Plustek Szkenner
| Típus | Filmszkenner |
| Képszenzor | CCD |
| Optikai felbontás | 9600 x 9600 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 189 mm |
| Mélység | 374 mm |
| Tömeg | 6200 g |
További tulajdonságok | |
| Automata lapadagoló | Nincs |
| Diafilm tartó | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.