

| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 92 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2300 rpm |
| Maximális zajszint | 31.6 dB |
| Levegőáramlás | 45.5 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 92 x 92 x 125 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 25 305 Ft
További JONSBO termékek: JONSBO Számítógép hűtő
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 92 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2300 rpm |
| Maximális zajszint | 31.6 dB |
| Levegőáramlás | 45.5 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 92 x 92 x 125 mm |
| Tömeg | 610 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.