
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2500 rpm |
| Maximális zajszint | 37 dB |
| Levegőáramlás | 80.95 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 120 x 120 x 25 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 66 199 Ft
További ASUS termékek: ASUS Számítógép hűtő
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2500 rpm |
| Maximális zajszint | 37 dB |
| Levegőáramlás | 80.95 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 120 x 120 x 25 mm |
| Tömeg | 2200 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.