

| Típus | Full Tower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 5.25" bővítőhely | 1 |
| 2.5" belső bővítőhely | 4 |
| 3.5" belső bővítőhely | 4 |
Méretek | |
| Szélesség | 306 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 284 240 Ft
További Cooler Master termékek: Cooler Master Számítógép ház
| Típus | Full Tower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 5.25" bővítőhely | 1 |
| 2.5" belső bővítőhely | 4 |
| 3.5" belső bővítőhely | 4 |
Méretek | |
| Szélesség | 306 mm |
| Magasság | 651 mm |
| Mélység | 650 mm |
| Tömeg | 23800 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Igen |
| Micro ATX | Igen |
| Extended ATX | Igen |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 5 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Átlátszó oldalfal | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.