
HIVATALOS PARTNER
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Nincs |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Nem |
| Ébresztőóra funkció | Nincs |
| LCD kijelző | Nincs |
| Bluetooth | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 13 990 Ft
További Aiwa termékek: Aiwa Rádió, rádiómagnó
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Nincs |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Nem |
| Ébresztőóra funkció | Nincs |
| LCD kijelző | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
| Frekvenciatartomány | FM |
| Csatlakozók | USB 3.5 mm Jack |
Méretek | |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 163 mm |
| Mélység | 66 mm |
| Tömeg | 681 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.