| Típus | Intel Xeon |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 4 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1200 |
| Processzor órajel | 3100 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4600 MHz |
| Gyártási technológia | 14 nm |
| Integrált grafikai processzor | Intel UHD Graphics P750 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 212 180 Ft
További Intel termékek: Intel Processzor
| Típus | Intel Xeon |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 4 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1200 |
| Processzor órajel | 3100 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4600 MHz |
| Gyártási technológia | 14 nm |
| Integrált grafikai processzor | Intel UHD Graphics P750 |
Cache | |
| L3 cache | 8 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 65 W |
| Kiszerelés | Tálcás |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.