

HIVATALOS PARTNER
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 84 000 Ft
Rendben van.
A gép jól működik . Megtanultam hogy egy bizonyos összeg alatt nem ...
nincs
További Philips termékek: Philips Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 10 m |
| Kábel hossza | 7 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 76 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Méretek | 29.2 x 29.2 x 50.5 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.