
Szerszámot vennél, de 45 napra fizetnél? Nálunk megteheted!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 36 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 17 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 114 775 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 36 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 17 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 17 liter |
Méretek | |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Méretek | 38.8 x 34 x 52.5 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.