
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 23.8 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 3 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 23 900 Ft
Szuuper erős, sőt túlságosan is.
Keménypadlóra kíváló. Nagyon jól tisztít. Remek ár- érték arány.
Szőnyegre annyira erős, hogy a vákum miatt fölemeli a szőnyeget a l...
További Gorenje termékek: Gorenje Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 23.8 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 3 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 7 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 65 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 5 kg |
| Méretek | 434 x 272 x 289 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.