
60.000 termék |AKCIÓK |akár DÍJMENTES szállítás |HŰSÉGPONTOK
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1200 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 36 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 375 916 Ft
További Festool termékek: Festool Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1200 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 36 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Kábel hossza | 7.5 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
Méretek | |
| Tömeg | 14.4 kg |
| Méretek | 63 x 36.5 x 59.6 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.