

| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 34 W |
| Akkumulátor feszültség | 25.2 V |
| Szívóteljesítmény | 34 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.3 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 113 070 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 34 W |
| Akkumulátor feszültség | 25.2 V |
| Szívóteljesítmény | 34 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Kivehető morzsaporszívó | Van |
További tulajdonságok | |
| Zajszint | 80 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 3.1 kg |
| Méretek | 110.5 x 25.5 x 14 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.