

HIVATALOS PARTNER20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 600 W |
| Szívóteljesítmény | 180 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.8 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 148 690 Ft
További Dyson termékek: Dyson Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 600 W |
| Szívóteljesítmény | 180 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.8 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 10.4 m |
| Kábel hossza | 6.6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 80 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 7.5 kg |
| Méretek | 34.7 x 39.9 x 30.8 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.