
| Típus | Asztali számítógép |
| Felhasználás célja | Irodai/Otthoni |
Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 3 |
| Processzor modell | 8300G |
| Processzor órajel | 3400 MHz |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM5 |
Memória |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 261 200 Ft
További Lenovo termékek: Lenovo Számítógép konfiguráció
| Típus | Asztali számítógép |
| Felhasználás célja | Irodai/Otthoni |
Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 3 |
| Processzor modell | 8300G |
| Processzor órajel | 3400 MHz |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM5 |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 2 |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 9 |
| DVI kimenet | Nincs |
| DisplayPort kimenet | Van |
| D-Sub kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| Thunderbolt 1 | Nincs |
| Thunderbolt 2 | Nincs |
| Thunderbolt 3 | Nincs |
| Thunderbolt 4 | Nincs |
| PCI csatlakozók száma | Nincs |
| PCI-Expressz x1 csatlakozók száma | 1 |
| PCI-Expressz x16 csatlakozók száma | 1 |
| SATA | Van |
További tulajdonságok | |
| Optikai meghajtó | DVD+/-RW |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videókártya típusa | Integrált |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.