| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Párásító teljesítmény | 220 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 2 l |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 14 590 Ft
További Vivamax termékek: Vivamax Párásító, légtisztító
| Típus | Párásító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 20 m² |
| Párásító teljesítmény | 220 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 2 l |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 175 mm |
| Mélység | 215 mm |
| Tömeg | 1 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.